Fórum

Vitaj na našej novej stránke. Ak máš otázky, tu sa nás môžeš spýtať a my sa posnažíme čím skôr reagovať.
Môžeš buď pridať nový komentár cez formulár v spodnej časti stránky alebo odpovedať na nejaký existujúci.
Tešíme sa na Tvoje otázky a pripomienky!

13 thoughts on “Fórum

 1. Dobrý deň,
  chcela by som sa spýtať, či v prvej úlohe SEZAMU 1.zimnej série môžu byť použité aj mínusové čísla.

 2. Dobrý deň,
  v 1. úlohe Sezamka je v obráźku naľavo medzi kosoštvorcom a číslom dva mínus, alebo niečo iné
  Ďakujem
  Teo

 3. Dobrý deň
  Úloha číslo 3. Sezam. Nesprávny výrok mám brať ako že jeho opak je správny alebo že je nesprávny takže ho už nepoužijem.

 4. Dobrý deň
  V úlohe 2 Sezamko mi nie je jasné, od akého momentu mám počítať čas, kedy Tézeus Ariadnu doženie? Od momentu kedy sa minuli, alebo od momentu kedy zoskočil z Kerbera?

  1. Ahoj Sofia,

   v zadaní sa píše: „Za ako dlho a ako ďaleko od miesta, kde zoskočil z Kerbera, náš hrdina Ariadnu doženie?“ Je teda potrebné počítať od momentu keď Tézeus zoskočil z Kerbera.
   Tešíme sa na tvoje riešenia!

 5. Dobrý deň pán Hynek Bachratý,
  Som Alica Kubjatková – riešiteľka 1. kola Sezamka 2019. Nesprávne som vyplnila hlavičku v 1. zimnej sérií Sezamka tak, že na prvé miesto som uviedla meno mojej učiteľky matematiky Dáši Školovej a moje meno som uviedla až na druhom mieste. Moje body za vyriešené úlohy boli pridelené vlastne nesprávne – pani učiteľke Školovej. Moje meno sa objavilo v celkovom hodnotení iba s bodmi za prvú úlohu na 65. mieste.

  Prosím o opravu :1. Namiesto mena Dáša Školová (na 29.-30. mieste) treba uviesť moje meno – Alica Kubjatková.2. Moje meno na 65. mieste treba zrušiť.
  Ďakujem za opravu, v budúcnosti sa budem snažiť hlavičku vyplniť presne podľa vzoru.                                             S pozdravom       
                                                                  Alica Kubjatková                                                                žiačka 5. triedy ZŠ M.R. Štefánika 2007                                                                Čadca

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *